fotobudka, wesele, studniówka, impreza, prezent na wesele, fotobudka tanio, fotobudka, fotobudka cena, fotobudka małopolska, fotobudka śląsk, fotobudka kraków, fotobudka oświęcim Google+ Organizujesz wesele, urodziny, event, imprezę firmową? Nie masz pomysłu na to jak uatrakcyjnić swoją imprezę? Chcesz zaskoczyć zgromadzonych gości, klientów czy szefa? Jeżeli na wszystkie powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, to znak, że dobrze trafiłeś!

Oferta

 

FOTOBUDKA

najtańsza fotobudka

Jeżeli wybrałeś naszą Fotobudkę, to przygotuj się na znakomitą zabawę! Zabierzemy Cię w imprezowy świat szaleństwa i dobrego humoru.

Fotobudka to urządzenie do robienia sekwencji natychmiastowych zdjęć. W połączeniu z zabawnymi gadżetami tworzy znakomite narzędzie do rozkręcenia imprezy. Fotomaty idealnie nadają się na przyjęcia weselne, urodzinowe, studniówki, imprezy firmowe, promocyjne bądź reklamowe. Wystarczy tylko skorzystać z przebrania, przyjąć pozę i nacisnąć przycisk START. W kilkanaście sekund fotobudka wydrukuje zdjęcia, a my wkleimy je do albumu. Po zakończeniu uroczystości otrzymasz niezwykłą i oryginalną pamiątkę.

VIDEOBUDKA

videobudka

Nagraj krótkie filmiki z życzeniami, a my zrobimy z nich VIDEOKLIP!

Videoklip wraz ze zdjęciami z zabawy dostajesz na pendrive lub płycie DVD!

SELFIE

zdjęcie z ręki - polaroid

Chcesz zrobić zdjęcia z zaskoczenia i otrzymać je od razu? Wybierz opcję zdjęcia z ręki. Oferujemy możliwość robienia zdjęć aparatem Instax mini, który drukuje zdjęcia natychmiast po ich zrobieniu.

GADŻETY I PRZEBRANIA

gadżety do fotobudki

Chcesz aby zdjęcia czy videoklip były jeszcze bardziej zakręcone? Przebierz się!!! Naszym klientom oferujemy duży wybór gadżetów i przebrań, które na pewno urozmaicą każda imprezę, a gości wprawią w szampański nastrój.

FOTOKSIĄŻKA LUB ALBUM

album na zdjęcia z fotobudki

Chciałbyś po latach sięgnąć na półkę i wraz z rodziną przypomnieć sobie cudowne chwile pełne uśmiechu, radości i szczęścia? Nic prostszego – zdecyduj się na opcję z foto-albumem lub foto-książką.

 

Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe Najlepszy w Polsce katalog atrakcji weselnych Najlepszy DJ na wesele